SPORTOVNÍ AKCE PRO CELOU RODINU – BEROUNSKÝ MEDVĚD

Sportovní akce - Lesní běh - Berounský medvěd

V sobotu dne 20.8.2022 od 13:00 se uskuteční v Berouně a okolí Lesní běh Berounský medvěd. Tratě (až na úvodních 400 metrů) vedou nádherným prostředím po lesních cestách a cestičkách. Tratě měří 7 a 13 km pro dospělé a jsou připraveny i dětské tratě.

Odpoledne bude možné posedět s kamarády při příjemném a chutném občerstvení v prostorách bývalých kasáren z doby Marie Terezie a kde se natáčel i slavný Tankový prapor.

NEJEN SPORTOVNÍ AKCE

V loňském roce jsme úspěšně uspořádali první ročník sportovních závodů v běhu na dvou tratích v několika věkových kategoriích. Naší sportovní akce se zúčastnilo bezmála padesát běžců od 18 do 80-ti let.

Doprovodný program byl také velmi povedený. Policie ČR a Hasičský záchranný sbor předvedli ukázky své techniky a vybavení. To si užili zejména děti, které se mohli vedle sportovních závodů seznámit i s moderní technikou integrovaného záchranného systému.

Nyní pilně pracujeme na přípravách již druhého ročníku této sportovní akce s ještě větším zázemím a spoustou překvapení. Můžete se těšit na doprovodný program v podobě malých pivovarů a mnoho dalšího.